HELLO

Ahoj! Jmenuji se Barbora a odmalička mě baví tvořit, ať už v kuchyni, na papíře nebo za foťákem. Blog je pro mně způsob sebevyjádření a prostorem ke kreativitě.

Vystudovala jsem laboratorní diagnostiku a téma zdraví se promítá do mého každodenního života. Řídím se hesly: „ Ve zdravém těle, zdravý duch.“ „Se zdravým duchem, zdravé tělo.“ Podporuji to hlavně pohybem na čerstvém vzduchu. Miluji hory, hikování, snowboard, jízdu na silničce, bruslích, plavání a šnorchlování v moři.

Pohyb jde ruku v ruce se zdravým přemýšlením o jídle. V kuchyni se cítím jako ryba ve vodě a vaření je pro mě odpočinkem a radostí. Ve většině jídel, které připravuji na denní bázi, se promítá moje inspirace ajurvédou. Po tom, co jsem poznala svého manžela, jsem začala experimentovat s pečením sladkostí. Ráda připravuji různé netradiční varianty dortů a ještě raději je zdobím.

Kdybych si měla vybrat jednu jedinou činnost na světě, kterou bych dělala nejraději, bylo by to určitě cestování. Ten pocit, který začíná na letišti, nádraží nebo i parkovišti a rozvíjí se během poznávání nových míst a kultur, je pro mě jedním z nejhezčích. Život přináší tolik úžasných možností a nekonečné zdroje inspirace, budu ráda, když zde nějakou najdete.