Lifestyle

Valentine’s Day

Napsala 18 února, 20219 března, 2021Žádné komentáře

Happy Valentine’s Day

Náročný týden za námi a tak jsme si o Valentýnské neděli trochu přispali. Po probuzení jsem se odplížila do kuchyně a nachystala nám bezlepkové lívanečky s ovocem. Po brunchi jsme odjeli navštívit naše rodiny a u našich jsme si setkání prodloužili odpolední procházkou. Na Valentýna si většinou dopřáváme společný čas a vyrážíme na večeři do oblíbené restaurace, do divadla, nebo jsme na horách. Letos to bylo jiné, ale taky pěkné, odpočinkové a klidné.


This week was pretty busy for us so we slept in a little on Valentine’s Sunday. I woke up early, quietly walk to the kitchen and prepared gluten free pancakes for breakfast. After Valentine’s brunch we went to visit our families. We stayed with my parents little bit longer and went to forest for sunset walk. On the Valentine’s day we usually spend time together and go to the restaurant for dinner, theatre, or we are in the mountains. It was different this year, but also nice, relaxing and quiet.

The best macaroons

Už tradičně jezdím do Cukrovinek Republika pro Valentýnskou edici makronek. Jejich makronky jsem poprvé ochutnala v roce 2014 a od té doby jsem jim zůstala věrná. Makronkovou věž jsme od nich měli dokonce i na naší svatební oslavě. Myslím, že jsou to ty nejlepší makronky v Brně. Navíc se na Valentýna skvěle hodí, je to taková francouzská, zamilovaná dobrota.


Every year I go to Cukrovinky Republika for the Valentine’s edition of macaroons. I tried their macaroons for the first time in 2014 and fall for them ever since. We even had a macaroon’s tower from them at our wedding celebration. I think they have the best macaroons in Brno. In addition, it is perfect for Valentine’s Day, it is such a French, amorous treat.

Valentine’s flowers

A dostala jsem krásnou kytičku. Ríša mě vždycky překvapí jinou barevnou kombinací, dává si záležet, aby obsahovala kytky, které mám nejradši a mně to pokaždé tak moc těší.


I got a beautiful flowers. Ríša always surprises me with a different color combination, he makes sure that it contains flowers that I like best and I always enjoy it so much.

A co vy a Valentýn? Slavíte ho?


And what about yours Valentine’s Day? Do you celebrate?

Komentáře