FrankitchenLifestyle

Spring decor & Kitchen News

Napsala 1 dubna, 202114 dubna, 2021Žádné komentáře

Musela jsem to jaro trochu přivolat, tak jsem se pustila do velikonoční výzdoby. Minulý rok jsem na mech do skleněné vázy umístila tři hyacinty a krásně nám provoněly byt. Tentokrát byla výroba výzdoby dobrodružnější, protože jsem v květinářství nemohla sehnat mech a tak jsem se ho vydala vyrýt k přehradě. Zajela jsem rovnou na naše oblíbené místo, kde jsou skalnaté břehy a měla štěstí, rostlo ho tam opravdu spoustu. Mech jsem vytřepala od broučků, zabalila do tašky a odvezla si ho domů. Pak jsem ho navrstvila do skleněných váz, umístila na něj hyacint, narcisy, tulipány a borůvčí. Dodala jsem dekorační vajíčka v neutrálních tónech a bílá peříčka. Tady se můžete podívat na video, jak jsem dekoraci dělala.

V bytě nám kytičky vydrží zhruba čtrnáct dní. Jak odkvetou, tak je zastřihnu k cibulkám, zkrátím kořínky a nechám je zatáhnout a uschnout. Věnuji je mamce, která si na podzim cibulky zasází do země, aby na jaře znova vykvetly.

mramorový podnos na dort

Po mramorovém podnosu na dort už pokukuju nějakou dobu a tento se mi tak líbil, že už je náš. Těším se, až na něj upeču vysoký dort a hezky ho naaranžuji.

kameninové misky

Na mém instagramovém profilu Frankitchen se mě často ptáte na kameninové nádobí. Z této řady máme hrnky i talířky, tak jsme k nim ještě pořídila misky, aby to bylo kompletní. Přemýšlím o nějaké hezké kameninové sadě v neutrálních barvách. Moc se mi líbí nádobí z H&M home a obdivuji výrobky z Kera Ateliér.


kameninový talíř

sada talířů

Měděná pánev <3 Nebudu zastírat, že se mi líbila hlavně kvůli barvě, ta je vážně fancy. Zatím ji používám chvíli, ale řekla bych, že poměr cena – výkon je moc fajn. Je to značka Origen a dá se sehnat v Makru nebo Globusu.

Pořídili jste si na jaro něco nového?

Komentáře