Lifestyle

Too Faced Matte Palette

Napsala 10 května, 2021Žádné komentáře

 

Natural Matte Neutral Eye Shadow Palette

Konečně jsem si pořídila novou paletku neutrálnách očních stínů. Svoji bývalou Naked Basics 2 od Urban Decay jsem vypoužívala úplně do prázdna a tak jsem dlouho pokukovala po jiné. 

Mezitím jsem používala paletku od BH cosmetics Carli Bybel, kterou jsem si koupila v Americe už asi před 5 lety. Ráda s ní cestuji, protože obsahuje kromě očních stínů taky highlitery a tak mi šetří místo v kosmetické taštičce. Stála kolem 20$ a myslím, že za tu cenu je moc fajn, ale stíny mají slabší výdrž a obsahuje hodně perleťových odstínů, které na běžné denní nošení nevyužiji.

Na Natural Matte od Too Faced jsem četla samé kladné recenze a moc se mi na ní líbilo, že je matná a má krásné neutrální barvy. To je přesně paletka pro mě, navíc si myslím, že hnědo-fialové ,,mauve” odstíny krásně zvýrazní hnědo-zelené oči.

Paletka má hezký, elegantní obal, který se trošku hůř otvírá, ale to je jen takový malý detail, protože jinak je naprosto skvělá. Moc se mi líbí krajkový vzor na balení a v detailu jednotlivých stínů.

Stíny jsou skvěle pigmentované a barevně odpovídají přesně tomu, co vidíte v paletce. Moc oceňuji, že světlé odstíny jsou ve větším provedení, protože ty většinou spotřebuji nejrychleji. Nepráší, hezky se vrství a výdrž je geniální. Voní příjemně po kokosu, což mi je osobně příjemné, ale pokud nemáte rádi parfémovanou kosmetiku, tak to nebude paletka pro vás. 

Líčím se s ní teprve pár dní, ale jsem nadšená. Barevně je mi opravdu na míru ušitá a výdrž už jsem testovala i na golfu a po hře jsem se pořád cítila udržovaně! 😀 Navíc se mi moc líbí praktická velikost balení a už se těším, až ji s sebou sbalím do kufru. Vypadá to, že mám v kosmetické taštičce nového oblíbence.

Jaká je vaše oblíbená paletka? Používáte něco od Too Faced?

Komentáře