Lifestyle

Wedding at the Vineyard

Svatba na Obelisku

Měli jsme tak krásný víkend, že téměř nemůžu mluvit. Doslova. Je to většinou příznak toho, že jsem si ten čas moc užila, tančila, bavila se, zpívala a hudba hrála dlouho nahlas. Stačí kousíček másla do lipového čaje a z chrapláku vysloužilého rockera budu mít zase hlásek jako konipásek.

Svatba kamarádů ve Vinařství Obelisk, kterou lemují dlouhatánské vinice, byla velká romantika. Budova vinařství ve mně vzbuzovala podobný pocit jako vila Tugendhat. Byla jsem uvnitř, ale přitom taky venku, cítila jsem volnost a pokračování prostoru. Celou svatební hostinu jsme měli před sebou pohled na Pálavu a Svatý kopeček a tento živý obraz se každou chvíli měnil tak, jak na obloze postupovalo slunce. Při západu se červánkové pozadí odráželo v okenicích budovy a vytvářelo nádhernou atmosféru.

Šaty na tuhle událost jsem sháněla docela dlouho. Od přísné karantény jsem si zvykla objednávat všechno online a i když jsem po znovuotevření dala párkrát šanci kamenným obchodům, pokaždé jsem přišla s nepořízenou. Na ikonické šaty Azaelea od Self Portrait jsem pokukovala už hodně dlouho a spousta pozitivních ohlasů na skvěle padnoucí střih a kvalitní zpracování mně utvrdila v tom, že v těchto šatech se budu cítit dobře. Šaty jsem objednávala na e-shopu Matches Fashion a byla jsem mile překvapená, s jakou rychlostí balíček přišel. Přestože je tento eshop anglický, mají sklad v Holandsku, takže se mi vyhnuly poplatky za clo a DPH.

K šatům jsem ještě Ríšovi vybrala kravatu s růžovými kytičkami ze 100% bavlny od značky BubiBubi, z které jsme oba dva nadšení. Docela mně mrzelo, že jsem k ní nepřihodila ještě béžové kšandy a kapesníček, protože ty ladící kombinace, co mají na e-shopu vypadají vážně moc hezky.

Krásné pondělí všem a užívejte léto.

Azaelea mini dress Self Portrait tady | zlaté sandálky Aldo podobné tady 

Krásná výzdoba od Memoreo <3

 BubiBubi kravata s růžovými kytičkami tady

Komentáře